Jednostki OSP

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Bogusławicach
42-282 Kruszyna, ul. Kruszyńska 42

Skład Zarządu OSP:

Prezes- Marcin Klekot
Wiceprezes - Naczelnik- Marcin Łapeta
Z-ca Naczelnika- Marcin Olesiński
Sekretarz- Adrian Ligęza
Skarbnik- Marzanna Sikora
Gospodarz- Marzena Rębiś
  

Skład Komisji Rewizyjnej OSP:

Przewodnicząca- Elżbieta Góra
Sekretarz- Renata Stefanowska
Członek- Krystyna Łapeta
  

Druhowie mogący brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczych:

Maciej Poroszewski
Marek Klekot
Leszek Łapata
Marcin Łapeta
Marcin Klekot
Marcin Olesiński
Wiesław Majdzik
Adrian Ligęza
Albert Górnicz
 


Ochotnicza Straż Pożarna w Jackowie
42-282 Kruszyna, Jacków 61

Skład Zarządu OSP:

Prezes- Paweł Łapeta
Wiceprezes- Paweł Włodarczyk
Wiceprezes - Naczelnik- Kamil Klekot
Z-ca Naczelnika- Ariel Włodarczyk
Sekretarz- Waldemar Dudek
Skarbnik- Roman Kołaczkowski
Gospodarz- Adam Zasępa
Kronikarz- Mateusz Frymus
Członek Zarządu- Sebastian Kępa
  

Skład Komisji Rewizyjnej OSP:

Przewodniczący- Andrzej Łapeta
Wiceprzewodniczący- Łukasz Turek
Sekretarz- Wojciech Radziszewski
Członek- Krzysztof Klekot
Członek- Krystian Stępień
  

Druhowie mogący brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczych:

Krystian Stępień
Waldemar Dudek
Paweł Łapeta
Łukasz Turek
Sebastian Kępa
Andrzej Łapeta
Krzysztof Klekot
Dominik Broniszewski
Ernest Kuna
Michał Łapeta
Adam Zasępa
Kamil Klekot
Emil Stępień
Ariel Włodarczyk
Roman Kołaczkowski
Wojciech Radziszewski
Michał Broniszewski
Paweł Włodarczyk
Mateusz Frymus
Michał Perliński
 


Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszynie
42-282 Kruszyna, ul. Strażacka 2

Skład Zarządu OSP:

Prezes- Marcin Kucharski
Wiceprezes- Tadeusz Kucharski
Wiceprezes - Naczelnik- Mariusz Kamiński
Z-ca Naczelnika- Grzegorz Frymus
Sekretarz- Marcin Kamiński
Skarbnik- Przemysław Kamiński
Gospodarz- Łukasz Zasępa
Członek- Tomasz Poroszewski
  

Skład Komisji Rewizyjnej OSP:

Przewodniczący- Paweł Serwiak
Członek- Patryk Wałek
Członek- Patryk Zasępa
  

Druhowie mogący brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczych:

Grzegorz Poroszewski
Paweł Serwiak
Przemysław Rorat
Grzegorz Rosłoński
Patryk Zasępa
Patryk Wałek
Marcin Kamiński
Mariusz Kamiński
Przemysław Kamiński
Grzegorz Frymus
Tomasz Poroszewski
Paweł Cholewiński
Łukasz Zasępa
Marcin Kucharski
Paweł Frymus
 


Ochotnicza Straż Pożarna w Lgocie Małej
42-282 Kruszyna, Lgota Mała ul. Główna 20

Skład Zarządu OSP:

Prezes- Tomasz Maj
Wiceprezes - Naczelnik- Mateusz Bartkowski
Z-ca Naczelnika- Marcin Sosnecki
Sekretarz- Ewelina Domagała
Skarbnik- Sandra Kołaczkowska
Gospodarz- Stanisław Błasiak
Członek Zarządu- Przemysław Kruk
  

Skład Komisji Rewizyjnej OSP:

Przewodniczący- Adrian Hamala
Członek- Łukasz Knaś
Członek- Piotr Wasiel
  

Druhowie mogący brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczych:

Marcin Zasępa
Przemysław Kruk
Konrad Renszmid
Adrian Hamala
Paweł Musiał
Tomasz Maj
Marek Michalak
Marcin Sosnecki
Adrian Błasiak
Piotr Wasiel
Łukasz Knaś
Jakub Powroźnik
Mateusz Bartkowski
 


Ochotnicza Straż Pożarna w Łęgu
42-282 Kruszyna, Łęg 33

Skład Zarządu OSP:

Prezes- Piotr Piechowicz
Wiceprezes- Zbigniew Zasępa
Wiceprezes - Naczelnik- Tomasz Kucharski
Z-ca Naczelnika- Michał Piechowicz
Sekretarz- Mariusz Rygał
Skarbnik- Adrian Stryjewski
  

Skład Komisji Rewizyjnej OSP:

Przewodniczący- Krzysztof Wróbelz
Wiceprzewodniczący- Bartłomiej Szpigiel
Sekretarz- Radosław Gała
Członek- Stanisław Trejtowicz
  

Druhowie mogący brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczych:

Jacek Piechowicz
Adam Klekot
Tomasz Kucharski
Dawid Klekot
Michał Piechowicz
Piotr Piechowicz
Adrian Stryjewski
Krzysztof Wróbel
Zbigniew Zasępa
Paweł Wodo
 


Ochotnicza Straż Pożarna w Widzowie
42-282 Kruszyna, Widzów, ul. Żwirki i Wigury 14

Skład Zarządu OSP:

Prezes- Wojciech Szlęg
Wiceprezes- Tomasz Kociński
Wiceprezes - Naczelnik- Dawid Majchrzak
Z-ca Naczelnika- Marcin Bera
Sekretarz- Klaudia Musiał
Skarbnik- Daniel Kołaczkowski
Gospodarz- Kinga Śliwakowska
Kronikarz- Szymon Kuźnicki
Członek- Damian Musiał
  

Skład Komisji Rewizyjnej OSP:

Przewodniczący- Janusz Wysmołek
Członek- Mateusz Dyksy
Członek- Mariusz Dobrakowski
  

Druhowie mogący brać bezpośredni udział w działaniach ratowniczych:

Paweł Śliwakowski
Andrzej Śliwakowski
Tomasz Wysmołek
Janusz Wysmołek
Łukasz Dąbek
Karol Wiśniewski
Paweł Dyksy
Dawid Majchrzak
Szymon Kuźnicki
Daniel Kołaczkowski
Tomasz Kociński
Marcin Bera
Damian Musiał
Jakub Miecznikowski
Piotr Dobrakowski
Daniel Jędrzejkiewicz
Wojciech Szlęg
Krzysztof Nowicki
Mateusz Dyksy
 

Panel administracyjny

© 2012-2016 by Urząd Gminy Kruszyna